Zlacza nierdzewne

Dystrybucja zasilania i skomunikowanie całych systemów zarządzania w najbardziej niekorzystnych warunkach jest dodatkowa. Gdyby nie poradzą sobie nowe złącza, na może w takich najbardziej szkodliwych warunkach poradzi sobie złącze eXLink. Co więc jest za złącze i dlaczego istnieje właśnie dużo aktywne?

Złącze eXLink pozwoli na elastyczne zasilanie, a również znacznie przydatną komunikację całych systemów sterowania, które znają się w którymkolwiek pomieszczeniu, gdzie po prostu mocna również potrzeba takie złącze wykorzystać. Świetnie sprawdza się nawet w takich niekorzystnych obszarach wybuchowych jak strefy 1, 2, 21 i 22. Są dwa typy takich złączy - czterobiegunowe i siedmio oraz sześciobiegunowe.

Złącze eXLink 4-biegunowe oraz PE to doskonały system, który pozwala na łączenie i rozłączanie wielu innych urządzeń elektrycznych. Jest wszystkie możliwe gniazda i dobre wtyki dla tak zwanych sygnałów niskonapięciowych magistralowych. Warto zauważyć, że przesył zasilania odbywa się aż do 250V AC/10 I dla tworzywa sztucznego oraz mosiądzu niklowanego, a ponadto dla gościliśmy nierdzewnej.

Szybko złączki exlink są wiele możliwości podłączenia oraz rozłączenia. Nie korzysta ponad obowiązku wyłączania funkcjonującego w danym czasie urządzenia, co dużo ułatwia pracę. Pełne są stworzone w standardzie, który stanowi stopień ochrony IP66/IP68. Złącza idealnie pracują w temperaturze zakładającej się od –55, i wychodzącej na +70°C, czyli w warunkach ekstremalnego zimna i ciepła. Dzięki temu, że posiadają obudowę zbudowaną z takich wyrobów jak stal nierdzewna lub niklowany mosiądz są bardzo odporne na całkowite uszkodzenia. Mogą tworzyć maksymalnie 7 lub 6 biegunów albo 4 bieguny oraz PE. Są chętnie używane w górnictwie, ponieważ produkt jest specjalistyczne certyfikaty górnicze EX I M2. Nie wymagają również dania na rzecz pod napięciem.

Połączenie wszelkich systemów dzięki złączom exlink jest niewątpliwie bardzo pozytywne i przyjemne oraz trwałe.